Karrier

A G-GREEN INTERIOR KFT. csapatába értékesítési-és projektszemlélettel rendelkező PROJEKTMENEDZSER munkatársat keresünk

Érdekel az irodabútorok forgalmazása és a belsőépítészeti projektkivitelezés? Szereted a mozgalmas és színes feladatokat? Élvezed, ha a tevékenység teljes folyamatát átláthatod?

Amennyiben Rád esik a választásunk,
akkor a következő feladatokban vehetsz részt:

  • Hazai irodabútorozási és belsőépítészeti projektek felkutatása és megpályázása
  • Megrendelőink igényeinek felmérése, ártárgyalás, kapcsolattartás személyesen (is), tanácsadás (opcionálisan külső szakértő bevonásával)
  • Pályázatfigyelés, piacfigyelés, versenytársfigyelés
  • Az elnyert projektek teljeskörű lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, szakmai partnerekkel
  • Árajánlatkérések megválaszolása, árkalkulációk összeállítása

Te vagy számunkra az ideális jelölt,
ha igazak Rád a következők:

  • Kereskedelmi vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • B2B értékesítésben és projektvezetésben is van tapasztalatod
  • Olvasol műszaki rajzot
  • Német vagy angol nyelven magabiztosan kommunikálsz (szóban és írásban egyaránt)
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Vevőközpontú a gondolkodásod
  • Kifinomult és határozott kommunikáció jellemző Rád
  • Ambiciózus attitűddel rendelkezel
  • Aktív közreműködsz a csapatmunkában is

További előny a jelentkezésnél, ha bútoripari, belsőépítészeti, vagy egyéb releváns végzettséget szereztél, dolgoztál tervezőprogramokkal és építő- és bútoripari értékesítői tapasztalatra is szert tettél.

MIT ÉRDEMES TUDNI RÓLUNK:

  • G-Green Interior Kft. elkötelezett a fenntartható fejlődés és innovatív megoldások iránt
  • Irodánk egyben az általunk képviselt ergonómiai irodakörnyezet bemutatóterme is
  • Nagy volumenű, nívós belsőépítészeti és építőipari projekteken dolgozunk
  • Nemzetközi designer bútorforgalmazókkal állunk kapcsolatban; külföldi szakkiállításokon is rendszeresen jelen vagyunk
  • Aktív, szakmailag felkészült és vidám teamben alkotunk nap-mint nap
  • Nálunk a versenyképes fizetés mellett csapatépítő programok és közös céges események is várnak rád
  • A G-Green egy magyar tulajdonú, 70 éves múltú cégcsoport tagja
  • Nálunk minden nap lehetőség a szakmai fejlődésre, kapcsolati tőke bővítésére
  • Célunk teljeskörű irodai megoldások nyújtása, szem előtt tartva szlogenünket: „more than green, more than furniture”.
  • Munkádhoz biztosítjuk számodra a céges telefont, laptopot, valamint egészségpénztári hozzájárulásban is részesülsz majd.

MUNKAVÉGZÉS HELYE :
Budapest, 13. kerület és /vagy Székesfehérvár

JELENTKEZNI:

Az önéletrajzodat bérigénnyel az allas@garzon.hu e-mail címre várjuk, a pozícióra való jelentkezéskor kérlek a tárgymezőbe az alábbit írd: „G-GREEN iroda”.

Tájékoztatunk, hogy a hirdetésre történő jelentkezéssel elfogadod az Adatvédelmi Tájékoztatónkban foglaltakat. A G-Green Interior Kft. Adatvédelmi Tájékoztatóját a lap alján olvashatod. Az adatkezeléssel kapcsolatos észrevételeket az adatvedelem@garzon.hu e-mail címre kérjük megküldeni.

JELENTKEZÉSI ŰRLAP

Itt is tudsz jelentkezni az állásra, ha kitöltöd az űrlapot.